Jak mogę Ci pomóc Emigrantko?

Zapraszam Cię do współpracy, podczas sesji on-line!

Przygotowałam i spakowałam dla Ciebie paczki, które chcę, abyś otworzyła i sprawdziła jak daleko jesteś w stanie zajść z moim wsparciem i pomocą!

 

Nie zwlekaj i otwórz tę, która właśnie teraz odpowiada Twoim najbardziej skrytym potrzebom!

Buduję siebie na nowo!

Zatrzymasz pętlę wpadania w te same schematy. Uwolnisz siebie od dręczących oczekiwań i zaczniesz tworzyć obraz siebie, relacje, przyszłość od nowa - na własnych zasadach - nie oczekując już więcej tego, co sama możesz sobie dać.

Wspieram, łączę i zarabiam!

Upewnisz się, że prowadzenie organizacji społecznych, zrzeszanie i pomaganie innym może być nie tylko misją ale częścią działalności, dzięki której chcesz zarabiać. Nauczysz się jak zarabiać na swojej pasji i jak nie odczuwać przy tym poczucia winy. Stworzysz społeczność, która będzie Twoją wizytówką i która będzie również wsparciem dla Twojego biznesu.

Opracowuję plan na moje spełnione życie!

Dowiesz się co możesz zacząć robić w swoim życiu, kiedy już rozpakujesz swoje walizki. Opracujesz i zrealizujesz plan, dzięki któremu krok po kroku, przejdziesz od punktu A do punktu B, który okaże się być Twoim spełnieniem i celem wartym realizacji.


PRZECZYTAJ, CO PISZĄ UCZESTNICZKI SESJI ZE MNĄ...

REKOMENDACJE

Tak, miałam wątpliwości. Nie wiedziałam czy będziemy w stanie określić cokolwiek, miałam bałagan w głowie.
Najbardziej podobało mi się … To, że mogłyśmy wspólnie uporządkować działania oraz wyklarować niektóre sprawy i aspekty, które wcześniej nie były dla mnie jasne. Wsparcie jakie otrzymałam… było satysfakcjonujące, ponieważ oczekiwałam jaśniejszego spojrzenia na moje sprawy zawodowe i tak się stało. Momentem przełomowym było zdanie sobie sprawy, że czuję się częścią firmy w której pracuję i wiążę z nią moją przyszłość.
Poleciłabym Kasię Brzychcy ponieważ... Tak, oczywiście, że bym poleciła, dlatego że proponujesz praktyczne rozwiązania.
— Agata, Palma de Mallorca, Instruktorka Fitness, Przedstawicielka marki biżuteryjnej
Twoja szczerość, podejście, luźny tok rozmowy, ale bardzo wartościowy. Wsparcie podczas spotkania było bardzo satysfakcjonujące. Przekonałam się, że mam te same obawy co większość kobiet w mojej sytuacji. Poza tym dałaś mi plan działania i podpowiedziałaś narzędzia aby go wykonać
Poleciłabym spotkanie z Kasią Brzychcy ponieważ... to było spotkanie jak rozmowa z przyjaciółką, ale przyjaciółką, która zna się na rzeczy i wie, jak Ci pomóc. Bo mi pomogłaś i podniosłaś na duchu i podoba mi się forma, w jakiej to robisz
Nie znam Cię osobiście, tylko przez blog i nigdy z Tobą nie rozmawiałam, a w ciągu tej godziny czułam się tak, jakbyśmy się znały od lat. I to było niesamowite.
— Paulina , Madryt, Hiszpania, Autorka bloga
Tak! Udało nam się wspólnie rozjaśnić drogę do mojego celu!
Podobało mi się, to jak jesteś zaangażowana i próbujesz dowiedzieć się o przeróżnych pasjach danej osoby i z tego właśnie stworzyć dla niej ścieżkę kariery. Potrafisz umiejętnie prowadzić konwersacje, nie ośmielając pytaniami, lecz motywując do działania
Potrzebowałam osoby która przekona mnie do realizacji moich marzeń i wiary w to, że mogą się one spełnić moim zaangażowaniem. Myślę, że przełomowe było połączenie wszystkich moich pasji w jedną całość :)
Oczywiście, myślę, że każda osoba, która szuka własnej ścieżki powinna mieć wsparcie takiej osoby jak Ty, aby poprowadzić ją na dobry trop.
Bardzo dziękuję za wiarę i wsparcie w drodze do osiągania celów życiowych. Takie wsparcie dla kobiet jakie ofiaruje Kasia jest czymś niepowtarzalnym, gdyż można się więcej o sobie dowiedzieć i odblokować przeróżne blokady, które tkwią w naszej głowie i mówią nam “nie uda Ci się” :)
Prawda jest taka, że możemy wszystko, czasem potrzebujemy tylko ludzi którzy potwierdzą nas w naszych przekonaniach i będą naszymi mentorami w dążeniu do zamierzonych celów. Dzięki Kasia!:)
— Aleksandra, DANIA / Autorka bardzo popularnego kanału na YouTube Aleksandra Daniella