Tak! Udało nam się wspólnie rozjaśnić drogę do mojego celu!

Podobało mi się, to jak jesteś zaangażowana i próbujesz dowiedzieć się o przeróżnych pasjach danej osoby i z tego właśnie stworzyć dla niej ścieżkę kariery. Potrafisz umiejętnie prowadzić konwersacje, nie ośmielając pytaniami, lecz motywując do działania

Potrzebowałam osoby która przekona mnie do realizacji moich marzeń i wiary w to, że mogą się one spełnić moim zaangażowaniem. Myślę, że przełomowe było połączenie wszystkich moich pasji w jedną całość :)

Oczywiście, myślę, że każda osoba, która szuka własnej ścieżki powinna mieć wsparcie takiej osoby jak Ty, aby poprowadzić ją na dobry trop.

Bardzo dziękuję za wiarę i wsparcie w drodze do osiągania celów życiowych. Takie wsparcie dla kobiet jakie ofiaruje Kasia jest czymś niepowtarzalnym, gdyż można się więcej o sobie dowiedzieć i odblokować przeróżne blokady, które tkwią w naszej głowie i mówią nam "nie uda Ci się" :)

Prawda jest taka, że możemy wszystko, czasem potrzebujemy tylko ludzi którzy potwierdzą nas w naszych przekonaniach i będą naszymi mentorami w dążeniu do zamierzonych celów. Dzięki Kasia!:)

Aleksandra, DANIA / Autorka bardzo popularnego kanału na YouTube Aleksandra Daniella

To było spotkanie jak rozmowa z przyjaciółką, ale przyjaciółką, która zna się na rzeczy i wie, jak ci pomóc

Najbardziej podobało mi się... Twoja szczerość, podejście, luźny tok rozmowy, ale bardzo wartościowy. 

Przekonałam się, że mam te same obawy co większość kobiet w mojej sytuacji. Poza tym dałaś mi plan działania i podpowiedziałaś narzędzia aby go wykonać.

Pomogłaś mi i podniosłaś na duchu. Podoba mi się forma, w jakiej to robisz. Nie znałam Cię osobiście, tylko przez blog i nigdy z Tobą nie rozmawiałam, a w ciągu tej godziny czułam się tak, jakbyśmy się znały od lat. I to było niesamowite. 

Paulina Cierlica, HISZPANIA/ Konsultantka prac naukowych, Autorka bloga w języku hiszpańskim  paulinacierlica.com

Tak, miałam wątpliwości przed spotkaniem. Nie wiedziałam czy będziemy w stanie określić cokolwiek, miałam bałagan w głowie.

Najbardziej podobało mi się, że to, że mogłyśmy wspólnie uporządkować działania oraz wyklarować niektóre sprawy i aspekty, które wcześniej nie były dla mnie jasne.

Wsparcie jakie otrzymałam było satysfakcjonujące, ponieważ oczekiwałam jaśniejszego spojrzenia na moje sprawy zawodowe i tak się stało.

Momentem przełomowym było zdanie sobie sprawy, że czuję się częścią firmy w której pracuję i wiążę z nią moją przyszłość.

Tak, oczywiście, że bym poleciła, dlatego że proponujesz praktyczne rozwiązania.

Dziękuję bardzo za poświęcony mi czas i "rozjaśnienie" wizji ;)

Agata Kolodziej, MALLORCA/ Instruktorka fitness i przedstawicielka marki biżuteryjnej