Wróciłam! Warsztaty dla kobiet powracających z emigracji
Jul
26
9:00 AM09:00

Wróciłam! Warsztaty dla kobiet powracających z emigracji

  • 10 Przybyszewskiego Warszawa, mazowieckie, 01-849 Poland (map)
  • Google Calendar ICS

Zastanawiałaś się kiedyś jak wyglądałoby Twoje życie po powrocie do Polski gdybyś miała wszystko w nim poukładane? O ile więcej mogłabyś wtedy osiągnąć?

Na pewno wielokrotnie słyszałaś od swoich znajomych czy rodziny, że w Polsce nie da się życ, że nie ma tu perspektyw… Że nie ma tu możliwości na to, abyś zarabiała tu odpowiednie dla siebie pieniądze i zajmowała się zawodowo tym, co rzeczywiście chcesz w życiu robić?

O ile zwiększy się satysfakcja z Twojego życia, kiedy każdego dnia będziesz doskonale wiedzieć, jak Ty masz dążyć do swojego celu odczuwając ekscytację na myśl o kolejnym wyzwaniu?

Pomyśl jak wzrośnie Twój komfort życia w nastawionym na pozytywne zmiany otoczeniu zamiast codziennie walczyć z negatywnie nastawionymi osobami, które tylko ciągną Ciebie i Twoje marzenia w głęboko w dół?

Nie Ty jedna borykasz się z przeciwnościami, zagubieniem, szokiem kulturowym. Dlatego jeżeli masz już dość niepewności co dalej oraz chcesz przekonać się, jaki wiele może dać Ci życie oparte na Twoich zasadach tu gdzie właśnie wróciłaś - to warsztaty „Wróciłam!” są właśnie dla Ciebie.

Jesteś zadowolona ze swojego obecnego życia ale chcesz aby po prostu było bardziej satysfakcjonujące i prowadziło Cię do większego spełnienia zawodowego i prywatnego? Świetnie! Tutaj dowiesz się jak to zrobić!

Niezależnie od miejsca i czasu w jakim teraz jesteś - po powrocie, warsztaty „Wróciłam!” są zaprojektowane dla Ciebie!

 

Podczas warsztatów:

🎯 Poukładasz sobie swoje nowe życie, aby świadomie ustalić gdzie chcesz iść w swoim życiu, jak chcesz to osiągnąć, z kim i kiedy.

🎯 Uświadomisz sobie co składa się na Twój potencjał i jak go będziesz mogła w pełni wykorzystać aby zrealizować swoje plany.

🎯 Dowiesz się jakie działania - organizacyjne i te absolutnie osobiste – powinnaś podjąć w pierwszych miesiącach od powrotu aby Twoje zamiary stały się rzeczywistością.

Podczas spotkania z ekspertem:

🎯 Dowiesz się jak tak naprawdę wygląda sytuacja na rynku pracy w Polsce. Dowiesz się jakie masz możliwości swojego rozwoju zawodowego i jakie konkretne działania powinnaś podjąć, aby Twoja kariera w pełni się rozwinęła.

🎯 Upewnisz się czy i jak Twój pomysł na rozwój zawodowy czy biznesowy ma rację bytu teraz w Polsce i ile naprawdę saytysfakcji, również finansowej, będziesz mogła z niego mieć.

Ponadto!

🎯 Doświadczysz poczucia zaufania do samej siebie i swoich wyborów aby Twoje dalsze decyzje poprowadziły Cię w najbardziej korzystnym dla Ciebie kierunku,

🎯 Dowiesz się jak radzić sobie w codziennych sytuacjach, kiedy ekscytacja spada i pojawia się kolejna wątpliwość.

🎯 Obudzisz w sobie moc kreatywnego podejścia do swojego życia i swoich nowych planów, abyś miała pewność, że realizujesz je z myślą o swoim najwyższym dobru.

🎯 Rozwiążesz raz na zawsze dylemat zostać czy szukać szczęścia i powodzenia gdzie indziej!

 

Warsztat „Wróciłam!” to połączenie konkretów, statystyk, merytorycznej wiedzy z głębokim wejściem w Twoje pragnienia i potrzeby zarówno te prywatne jak i zawodowe po powrocie!

 

Twoja inwestycja obejmuje:

➡️ 5 godzin intensywnego warsztatu

Wsparcie mentorskie

➡️ Odpowiedź na każde Twoje pytanie związane z powrotem z emigracji jak też możliwości rozwoju zawodowego w Polsce.

➡️ Nowe kontakty do kobiet myślącymi podobnie do Ciebie!

➡️ Utrzymanie współpracy po zakończeniu warsztatów - aby wiedza i inspiracje tym razem rzeczywiście mogły się urzeczywistnić w Twoim życiu!

➡️ Wspólne śniadanie i lunch

 

🎁🎁🎁Przy rejestracji do 14 lipca włącznie - BONUS!🎁🎁🎁 Pakiet 2 sesji z wybranym mentorem w PREZENCIE 

 

WARTOŚĆ: 579 PLN

✴️Przy rezerwacji do 14 lipca:

TYLKO 249 PLN

MIEJSCE:

Przybyszewskiego 10, Warszawa

 

GODZINY TRWANIA:

09:00 - 14:00

 

Te warsztaty mogą znacznie polepszyć jakość zarówno Twojego życia jak też Twoich znajomych, które właśnie wróciły do Polski lub planują swój powrot. Aby mogło sie to zadziać - potrzebujesz na nich być!

 

Prowadzący:

Katarzyna Brzychcy 

– Mentorka Ambitnych Emigrantek. Od kilku miesięcy znów mieszkanka Warszawy. Ostatnie 5 lat spędziła w Kopenhadze, skąd rozwijała projekt Emigracja Jest Kobietą. Społeczność EJK (https://bit.ly/2ziJ7tI) liczy obecnie ponad 2500 Polek z całego Świata! Inicjatorka pierwszego Kongresu Polek w Danii. Współautorka Programu Kobieta Przyszłości - wspierającego kobiety na drodze do niezależności, spełnienia, wolności i sukcesu gdziekolwiek zdecydowały się zamieszkać! W ramach swojej praktyki prowadzi warsztaty i programy online, w których uczestniczyły już dziesiątki Kobiet.

 

Ekspert: Bogdan Chodkowski

Trener, coach, inspirator. Porfesjonalnie doradza w zakresie rozwoju osobistego oraz osiągania wolności zawodowej. Ponad 20 letnie doświadczenie daje mu doskonałe podstawy do tego aby wskazać dziś wskazać Tobie drogę do rozwoju Twojej kariery. Motto Bogdana Brzmi “Choose the better way”. Ponieważ zawsze masz wybór i zawsze możesz wybrać lepiej - dla siebie. 

 

View Event →